Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2015.06.24-concurs specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Команда готується до старту!

Деталі

Згодом уже в Ужгороді конкурсна комісія визначала, хто очолить відділи взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги. Це одна із ключових посад у місцевих центрах і завдання людини, яка його очолить, - налагодити тісну співпрацю з громадськими та волонтерськими організаціями, юридичними фірмами, ОМС тощо, які надають первинну правову допомогу на відповідній території.

А сьогодні в Ужгороді завершилася чергова співбесіда, на яку запросили 11 кандидатів на посади начальників та спеціалістів інших відділів. Співбесіду із претендентами проводили Василь Попадинець – директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, Лариса Фучко – начальник відділу організації надання правової допомоги, Павло Марамигін – адвокат, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги, а також вищезазначені директори місцевих центрів.

Підбір персоналу, як відомо, є головним фактором успіху реалізації будь-якого проекту. Тим більше, коли мова йде про роботу із цілою низкою соціально незахищених категорій українців: це і діти-сироти, і діти, позбавлені батьківського піклування, і учасники бойових дій, у тому числі учасники АТО, і малозабезпечені. Як правило, це особи із низьким достатком та рівнем обізнаності, які найбільше потребують правової допомоги для вирішення проблем, з якими вони стикаються у своєму житті. Безпосередньо з ними і доведеться працювати фахівцям місцевих центрів з надання БВПД. Тому відбір персоналу – важливий і відповідальний підготовчий етап до старту другого етапу впровадження системи БВПД.  

Для збільшення фото натисніть на нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2015.06.24-concurs specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856457
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
784
1643
9467
1781810
45620
61640
1856457
Ваш IP: 172.69.63.180
Время: 2020-01-26 11:09:24
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua