Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Робоча поїздка представників Координаційного центру у Закарпаття

Деталі

1 жовтня у м. Мукачеве директор Координацыного центру Андрій Вишневський та заступник директора Віталій Баєв провели зустріч із керівництвом Закарпатського центру БВПД та 15 адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, під час якої обговорили актуальні питання та стан надання БВПД в області. А також питання упровадження стандартів якості надання БВПД, посилення фінансової мотивації адвокатів у зв’язку із прийняттям нової редакції постанови «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», погашення заборгованості перед адвокатами системи БПД, а також подальші перспективи розвитку системи та ін. Також у зустрічі із адвокатами взяв участь Голова ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазєкош.

Опісля Андрій Вишневський провів із Олексієм Фазєкошем окрему робочу зустріч, у ході якої обговорювалися питання взаємодії органу адвокатського самоврядування із Закарпатським центром БВПД. Також 1 жовтня Андрій Вишневський мав зустріч із головою Мукачевського міськрайонного суду Закарпатської області Павлом Щербаном.

У ході насиченого 2-го дня робочої поїздки, 2 жовтня, Андрій Вишневський та Віталій Баєв зустрілися у м. Ужгород із 20-ма закарпатськими адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У ході зустрічі, як і з адвокатами у Мукачеві, було обговорено актуальні питання функціонування системи БПД в області.

Потім представники Координаційного центру відвідали Головне управління юстиції в Закарпатській області та громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги, ознайомившись з роботою останньої. Андрій Вишневський провів робочу зустріч із Ігорем Фартушком, начальником управління ГЮ у Закарпатській області. Директор Координаційного центру та начальник ГУЮ спілкувалися на тему проведення 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, поточного стану його підготовки в області. А також було обговорено перспективи та шляхи співпраці Закарпатського центру БВПД та ГУЮ у Закарпатській області з метою максимальної відкритості та інформування жителів Закарпаття щодо надання первинної та вторинної правової допомоги в регіоні.

 Також 2 жовтня Андрій Вишневський мав окрему робочу зустріч із головою кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Петром Немешом. У ході зустрічі було обговорено перспективи спільної роботи та організації спільних робочих заходів із Закарпатським центром БВПД.

 У той же день Андрій Вишневський дав інтерв’ю журналістам та взяв участь у записі програми «Правова освіта» Закарпатської обласної ТРК «Тиса-1», у якій повідав про систему безоплатної правової допомоги в України, актуального стану надання її, зокрема, на Закарпатті, перспектив розвитку системи та ін.


   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1678652
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1643
2000
5445
1602581
53323
63127
1678652
Ваш IP: 172.68.239.42
Время: 2019-10-23 18:48:15
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua