Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Закарпатки, які опинилися у важкій життєвій ситуації, дізналися як захищати свої права та скористатися пільгами

Деталі

    Нинішній день у центрі був особливим, адже одна з найменших мешканок святкувала свій день народження. Тож заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області не лише надала учасникам зустрічі правові консультації та інформаційні матеріали, видані у рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство», але й привітала іменинницю та вручила їй солодкі подарунки.

center 6
   Директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко розповів «мешканкам» центру про відповідальність батьків за виховання дітей та їхній обов’язок сплачувати аліменти, а також порадив, як діяти у випадку, якщо горе-батько уникає від їх сплати. Уряд запровадив і суттєві обмеження до неплатників аліментів: заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, штрафні економічні санкції від 20% до 50% від суми боргу, суспільно-корисні роботи, конфіскація та продаж активів майна боржника.
    Також фахівці розповіли про податкову пільгу на навчання та розвиток дітей – це сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи, зазначивши, що така пільга передбачена у розмірі 18% від фактично сплаченої за навчання суми.

center 4
    У центрі соціально-психологічної допомоги можуть перебувати й жінкиі, які постраждали від насильства. Фахівці БПД розповіли, що такі особи мають право на представництво інтересів за рахунок держави та порадили звертатися за правовою допомогою до центрів та бюро на Закарпатті, або телефонувати за єдиним-контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850097
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
262
1308
3107
1781810
39260
61640
1850097
Ваш IP: 172.69.62.233
Время: 2020-01-22 04:31:25
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua