Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Завдяки роботі адвоката Сергія Ільницького клієнт центру отримає посвідчення учасника ліквідації аварії на ЧАЕС

Деталі

    Згідно виданого доручення Ужгородського місцевого центру з надання БВПД від 15.06.2018р. адвокат Ільницький С.М. надавав безоплатну правову допомогу клієнту в суді першої інстанції; провів зустрічі з клієнтом, вивчив обставини й матеріали справи, підготував заяву, тобто забезпечив надання БВПД.
   Ільницький С.М. звернувся до Ужгородського міськрайонного суду в інтересах гр. Б. із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення. В обґрунтуванні заяви посилається на те, що заявник, втративши посвідчення учасника ліквідації на ЧАЕС, звернувся із проханням до департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА про видачу дубліката такого посвідчення. Проте виявилося, що архівна довідка, на підставі якої видається посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, не збігається із паспортними даними заявника у частині імені та по батькові. 
    Встановлення факту, що має юридичне значення, а саме, того що архівна довідка Прикарпатського військового округу виписана на Б. фактично належить гр. Б., необхідно останньому для виготовлення посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Зазначає, що військова частина, у складі якої заявник брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, розформована. Адвокат просив суд встановити факт, що має юридичне значення, а саме, що архівна довідка Прикарпатського військового округу видана гр. Б. фактично належить гр. Б. 
    Ужгородський міськрайонний суд, дослідивши наявні матеріали справи, зібрані докази, прийшов до висновку, що надано всі необхідні докази для встановлення факту, що має юридичне значення. Судом прийнято рішення про задоволення заяви про встановлення факту, що має юридичне значення саме, того що архівна довідка Прикарпатського військового округу виписана на Б. фактично належить гр. Б., необхідно останньому для виготовлення посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1849486
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
959
1537
2496
1781810
38649
61640
1849486
Ваш IP: 172.69.62.221
Время: 2020-01-21 18:31:36
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua