Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Визнати клієнтку живою та відновити її ідентифікаційний код вдалося завдяки адвокату Вікторії Меженни

Деталі

    На заяву про відновлення реєстраційного номеру облікової картки пані Ержебет отримала відмову Ужгородської ОДПП ГУ ДФС з посиланням на те, що інформацію про смерть фізичної особи до Держреєстру фізичних осіб було внесено Мукачівською ОДПЛ ГУ ДФВ.
    Згідно відповіді на адвокатський запит В.Меженни від Мукачівського РВ РАЦС отримано інформацію про відсутність актового запису про смерть пані Ержебет та про наявність актового запису про смерть мешканки Мукачівщини на ім’я Єржебет та з аналогічним прізвищем. З чого слідує, що у Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС були відсутні підстави для внесення інформації про смерть Ержебет. Аналогічні відповіді на адвокатський запит отримано і від Ужгородського РАЦСу.
    У позовній заяві адвокат виклала вимоги клієнтки: визнати протиправними дії Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області та ДФС України щодо анулювання реєстраційного номеру облікової картки платника податків та зобов’язати Ужгородську об’єднану ДПІ відновити реєстраційний номер облікової картки платника податків.
    У результаті судового розгляду було винесено рішення зобов’язати ДФСУ внести в Держреєстр фізичний осіб – платників податків реєстраційний номер облікової картки платника податків та стягнути з ДФС на користь жінки судові витрати по справі у розмірі 352,40 грн.

    Шановні краяни, якщо ви потребуєте правову допомогу, звертайтесь до фахівців найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850117
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
282
1308
3127
1781810
39280
61640
1850117
Ваш IP: 162.158.78.191
Время: 2020-01-22 04:46:30
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua