Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Ужгород – одне з кращих міст України у рейтингу індексу інтеграції ВПО

Деталі

    У заході взяли участь представники Департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Регіонального центру з надання БВПД, ГО «Закарпаття – Донбас», «Творці країни мрій», Державної служби ветеранів, Ресурсного центру Кольпінга та інші.

vp 3
    Радниця Мінсоцполітики з питань ВПО у Закарпатській області Анжела Бабкіна відзначила, що Ужгород посів 5-ту сходинку серед 20 міст України у рейтингу індексу інтеграції ВПО у приймаючу громаду. Також А.Бабкіна поінформувала присутніх про ситуацію з отриманням житла переселенцями та розповіла про можливості, які надає ДП «Власний дім», державна програма доступного житла 50/50 тощо.
Лариса Фучко, заступник директора Регіонального центру розповіла про правову підтримку внутрішніх переселенців, гарантовану Законом «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема зазначила, що наразі триває адвокаційна кампанія захисту права голосу ВПО. Також Л.Фучко поінформувала, як взяти участь у виборах Президента внутрішнім переселенцям, та порадила у випадку порушення їхнього виборчого права звертатися до фахівців центрів правової допомоги.

pv 2
    Про пільги та державні гарантії щодо соціальної підтримки внутрішніх переселенців та учасників АТО розповіла заступник директора Департаменту соцзахисту Наталія Омелянюк.
    Представник Ужгородської служби у справах дітей зазначила, що наразі діти-переселенці можуть звертатися за отриманням статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних конфліктів. Така категорія дітей, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», має право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, - наголосила Л.Фучко.
    Учасники зустрічі обговорили низку проблемних питань, які мають місце у процесі інтеграції в приймаючу громаду, та домовилися про подальші спільні кроки з метою їх вирішення.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1678652
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1643
2000
5445
1602581
53323
63127
1678652
Ваш IP: 172.68.239.42
Время: 2019-10-23 18:48:15
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua