Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Підвищити правову свідомість мешканців краю прагнуть фахівці системи БПД

Деталі

    Зокрема, 27 листопада працівники Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Діана Келемен та Михайло Худинець провели правопросвітницький захід у Хустському професійному ліцеї сфери послуг.
Упродовж правового уроку фахівці розповіли учням про їхні основні права та обов’язки, поінформували про реалізацію проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» та інформаційну кампанію СтопБулінг, яка має на меті попередження та подолання цього ганебного явища.

hustzentr 1

    26 листопада в.о. начальника Виноградівського бюро правової допомоги Світлана Белень, у рамках проведення інформаційної кампанії «Стоп Булінг» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право», провела лекцію на тему: «Стоп булінг. Види булінгу» у Виноградівській гімназії. Метою цих заходів є формування у дітей нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля та навичок надання і отримання допомоги.
    Світлана Белень розповіла учням, які є види булінгу та як діяти в ситуації, якщо вони стали свідком чи жертвою булінгу. Окремо фахівець поінформувала школярів про поширений серед молоді вид психологічного насильства – кібербулінг.

hustzentr 2
    22 листопада директор Хустського місцевого центру з надання БВПД Аліса Богдан та в.о. начальника Виноградівського бюро правової допомоги Світлана Белень відвідали Підвиноградівську сільську рад, де провели виїзний прийом громадян. Жителі сільської громади звернулися з питаннями порядку виплати допомоги по безробіттю та державної соціальної допомоги при народженні дитини, реєстрації права власності на земельну ділянку, приватизації житла та переоформлення землі, оформлення заповіту. Фахівці надали вичерпні відповіді та аргументовані роз'яснення на всі звернення громадян.
    Цього ж дня фахівці Ужгородського місцевого центру з надання БВПД провели правопросвітницькі заходи, вуличне інформування та прийом громадян на Перечинщині. Урок-лекцію на тему «Твої права» для школярів Турицької школи провели директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко та заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Юрій Щербей. Фахівці також провели роз`яснювальну бесіду і з працівниками школи, з метою інформування про систему БПД та послуги, які надаються місцевим центром та бюро. Місцевих мешканців цікавили питання щодо порядку оформлення спадщини за заповітом та законом, укладення договору дарування тощо.

uzhgor 1
   Представники центру також провели прийом громадян на базі Туричківської сільської ради, правопросвітницькиій захід для працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Турички. Проведені й вуличні інформування мешканців сіл Туриця, Турички та Лумшори. Фахівцями роздали місцевим жителям інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу та буклети консультативного характеру, видані в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». 

    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до фахівців найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800213103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1773620
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
169
1749
5334
1697537
24423
57333
1773620
Ваш IP: 162.158.106.175
Время: 2019-12-12 02:25:10
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua