Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Відкриття Перечинської державної нотаріальної контори та прийом громадян за участі заступниці міністра юстиції

Деталі

    В урочистостях взяли участь начальник ГТУЮ у Закарпатській області Євген Когутич, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Попадинець та міський голова м.Перечин Іван Погоріляк.

per 5
    І.Садовська наголосила, що забезпечення якості та доступності нотаріальних послуг для населення – це те, над чим постійно працює Міністерство юстиції України. Зокрема, законопроект під умовною назвою Рейдерство Стоп, який уже зареєстрований у Верховній Раді за №9311, встановлює під час проведення нотаріальних дій соціальні пільги в розмірі 50% державного мита для незахищених верств населення: осіб з інвалідністю, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та ін.

per 7

   Є.Когутич та В.Попадинець висловили вдячність міській владі м.Перечин за сприяння та допомогу в облаштуванні сучасного приміщення для органів юстиції та безоплатної правової допомоги.
    Також у рамках візиту на Закарпаття заступник Міністра юстиції провела особистий прийом громадян у Перечинському бюро правової допомоги. Разом із І.Садовською юридичні роз'яснення та консультації з проблемних питань місцевим мешканцям надавали начальник ГТУЮ у Закарпатській області Євген Когутич, директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Попадинець, директор  Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко та фахівці бюро.

per 1
    За правовою допомогою звернулося п’ятеро громадян з питань призначення пенсії, порядку оформлення неприйнятої спадщини, сімейних, земельних питань тощо. Усім було надано кваліфіковану юридичну допомогу.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758419
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1389
1655
7373
1684469
9222
57333
1758419
Ваш IP: 172.69.62.59
Время: 2019-12-05 19:18:27
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua