Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Зупинимо булінг разом!

Деталі

    Зокрема, у середу, 14 листопада, фахівці Регіонального центру та управління юстиції у Закарпатській області провели тематичну лекцію «СтопБулінг!» для студентів-першокурсників Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора.
    Майбутні музиканти дізналися, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Начальник відділу ГТУЮ Леся Тимчук ознайомила дітей із видами булінгу та порадила, як поводитися у таких випадках.

stopbul 2
    Начальник відділу комунікації Регіонального центру Оксана Дудаш розповіла учасникам заходу про деякі психологічні моменту булінгу. Варто знати, що головне., чого домагається кривдник – реакція. Немає реакції – кривднику стає нецікаво продовжувати свої агресивні дії.
    Студенти також переглянуливідеоролики про булінг, дізналися, як діяти у випадку, коли тебе цькують однолітки, куди звертатися за допомогою та як протидіяти цьому негативному явищу, та отримали буклети «Зупинимо булінг разом!» та «Безоплатна правова допомога в Україні».
    Також фахівці порадили студентам у випадку булінгу звертатися до батьків, вчителів, знайомих чи друзів. А за потреби звертатися до фахівців системи безоплатної правової допомоги у найближчі місцеві центри чи бюро правової допомоги, або ж зателефонувати за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800213103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1678685
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1676
2000
5478
1602581
53356
63127
1678685
Ваш IP: 172.69.63.22
Время: 2019-10-23 19:03:44
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua