Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

За допомогою адвоката Гомзи В.І. клієнт місцевого центру отримуватиме пенсію

Деталі

    Згідно виданого доручення Ужгородського місцевого центру з надання БВПД від 24.01.2018р. адвокат Гомза В.І. надавав безоплатну правову допомогу клієнту в суді першої інстанції; провів зустрічі з клієнтом, вивчив обставини й матеріали справи, підготував позовну заяву, клопотання, тобто забезпечив надання БВПД.
    Адвокат Гомза В.І. звернувся до Ужгородського міськрайонного суду в інтересах гр. Ф. із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення. Позовні вимоги адвокат мотивував тим, що при виході на пенсію у клієнта місцевого центру виникла необхідність у підтвердженні його трудового стажу за періоди 1971-1978 роки, 1979-1997 роки. Клієнту були видані КЗ «Ужгородським районним трудовим архівом Ужгородської районної ради» довідки, де в прізвищі клієнта була помилка. Такі ж відомості помилково були занесені і в Коритнянській сільській раді, Ужгородському районному центрі зайнятості, довідці пенсійного фонду України за формою ОК-5. У зв’язку з тим, що прізвище клієнта в архівних довідках та трудовій книжці не збігається з прізвищем у паспорті клієнта і свідоцтві про народження, громадянину було відмовлено у прийнятті вказаних документів і заяви про призначення пенсії Управлінням пенсійного Фонду.
    Адвокат просив суд встановити факт належності клієнту місцевого центру наступних документів: трудової книжки колгоспника, довідок, виданих КЗ «Ужгородським трудовим архівом Ужгородської районної ради», довідок, виданих Коритнянською сільською радою, Ужгородським районним центром зайнятості, довідки пенсійного Фонду за формою ОК-5.
    Ужгородський міськрайонний суд, дослідивши наявні матеріали справи, зібрані докази, прийшов до висновку, що надано всі необхідні докази для встановлення факту належності громадянину, як трудової книжки, так і вищезазначених довідок. Судом прийнято рішення про задоволення заяви про встановлення факту, що має юридичне значення та встановлено факт належності трудової книжки та довідок.

    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або ж телефонуйте за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги  0800213103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850058
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
223
1308
3068
1781810
39221
61640
1850058
Ваш IP: 172.69.63.84
Время: 2020-01-22 03:57:37
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua