Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Фахівці Ужгородського місцевого центру консультують

Деталі

    Після звернення до єдиного вікна громадяни підходили до працівників місцевого центру за консультаціями з різних питань, значну частку яких становили питання призначення субсидій, отримання статусу матері-одиночки та питання реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання.
    У зв’язку з тим, що чимало громадян скаржиться, що їм відмовляють у призначенні субсидії через зареєстрованих у їхньому помешканні родичів, які фактично там не проживають, фахівці надали наступну консультацію.
    У випадках, коли у житлі громадян зареєстровані, але не проживають син, дочка, невістка, зять, батько, мати і т. д., це може становити перепону при призначенні субсидій. В такому випадку необхідно звернутись до органу управління житловим будинком (ЖЕК, ОСББ, сільська/селищна рада або інший уповноважений орган) для видачі наступних документів: акту про не проживання зареєстрованої особи (такий акт складається на кожну особу, що зареєстрована, але не проживає), в якому вказується з якого часу особа не проживає; довідку про склад сім’ї, яка видається з урахуванням цих актів (в якій має бути зазначено, що відповідна особа не проживає за адресою згідно акту такого-то). Ці документи необхідно подати разом із заявою про призначення субсидії (в якій зазначається прохання про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб) та декларацією (в декларації зазначається, що такі-то особи не проживають). На підставі цих документів соціальний інспектор має перевірити соціально-побутові умови та скласти відповідний акт. Після цього питання про призначення субсидії виноситься на розгляд комісії, яка приймає рішення про призначення чи відмову у призначенні субсидії. Таким чином можна отримати субсидію з врахуванням доходів тільки фактично проживаючих за адресою осіб.
    Також фахівці зазначили, що рішення у відмові надання субсидії може бути оскаржене в суді. У випадку, якщо особи належать до категорії осіб, визначених ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», які мають право на безоплатну вторинну допомогу, Ужгородським місцевим центром з надання БВПД буде надано адвоката для захисту порушених прав у суді.

    Звернутись до нас можна за контактами: Ужгородський місцевий центр з надання БВПД: м. Ужгород вул. Загорська, 51; тел.: 64-15-03, 64-15-05;

    Чопське бюро правової допомоги, м. Чоп, вул. Залізнична, 1; тел.:(0312) 71-10-59;

    Перечинське бюро правової допомоги, м. Перечин, пл. Ужгородська, 43; тел.: (03145) 2-34-57

    Великоберезнянське бюро правової допомоги, смт. Великий Березний вул. Шевченка, 27; тел.: (03135) 2-34-07.  

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758354
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1324
1655
7308
1684469
9157
57333
1758354
Ваш IP: 172.69.63.16
Время: 2019-12-05 18:45:26
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua