Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Інформуємо членів організації ветеранів про їхнє право на безоплатну правову допомогу

Деталі


    Голова ветеранської організації Володимир Кульнев зазначив, що така зустріч є дуже важливою та потрібною для більшості членів ГО, адже проблемних питань є чимало, і багато з них потребують вирішення у правовому полі.
    Заступник директора Регіонального центру Лариса Фучко поінформувала учасників зустрічі про право кожного на первинну правову допомогу та законодавчо визначених категорій громадян на захист інтересів адвокатом за рахунок держави, детально розповіла присутнім про порядок звернення до місцевих центрів та бюро правової допомоги та відповіла на численні питання. Учасників зустрічі цікавили питання призначення субсидій, пільг на житлово-комунальні послуги, спадщини, приватизації земельних паїв тощо.

veter 2

veter 1


   Головний спеціаліст ГТУЮ Владислав Товтин розповів присутнім про діючий в області антирейдерський штаб, створений з метою протидії рейдерським захопленням землі, пілотні проекти Мін'юсту, електронний портал "Он-лайн будинок юстиції" тощо.
   Фахівці надали членам ветеранської організації інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу з контактними даними центрів та бюро на Закарпатті, а також буклети консультативного характеру, видані у рамках проекту «Я маю право!».

   За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0800213103 (цілодобово та безкоштовно у межах України).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758354
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1324
1655
7308
1684469
9157
57333
1758354
Ваш IP: 172.69.63.16
Время: 2019-12-05 18:45:26
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua