Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Про протидію торгівлі людьми та насильству йшлося під час семінару в Ужгороді

Деталі

    Учасники заходу - представники обласної ради, служби у справах дітей, відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ Національної поліції, відділу гендерної політики Міністерства соцполітики України, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Ужгородського місцевого центру, громадських організацій, радник Мінсоцполітики з питань ВПО у Закарпатській області та ін. - радилися, як запобігти випадкам торгівлі людьми, домашнього та гендерно зумовленого насильства на Закарпатті.

emigr 1
   Керівник Департаменту соцзахисту Михайло Петрішка у вступному слові зазначив, що проблема торгівлі людьми актуальна і для Закарпаття. І хоча в області немає масових випадків торгівлі людьми (цього року в області зафіксовано факт намагання продажу дитини із закарпатської родини в Києві та в Мукачеві), зважаючи на географічне розташування, такі ризики є можливими. Тож відповідні державні організації, правоохоронні структури разом із громадськістю повинні консолідувати зусилля для запобігання та своєчасного виявлення таких випадків.
    Про право на безоплатну правову допомогу осіб, які стали жертвами насильства, торгівлі людьми, дітей присутніх поінформували представники системи БПД. Фахівці також надали учасникам зустрічі інформаційні матеріали з контактними даними центрів правової допомоги.

emigr 2

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758483
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1453
1655
7437
1684469
9286
57333
1758483
Ваш IP: 172.68.10.251
Время: 2019-12-05 20:05:02
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua