Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Тренінг для працівників місцевих центрів відбувся у Регіональному центрі

Деталі

   Відкриваючи захід, директор Регіонального центру Василь Попадинець окреслив пріоритетні завдання у роботі інтеграторів та фахівців бюро правової допомоги, акцентувавши на важливості проведення широкої інформаційної кампанії про систему БПД та реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!». Також В.Попадинець звернув увагу працівників відділів організації надання БВПД на організацію роботи в частині перевірки відповідальними працівниками актів (звітів), що подаються адвокатами в установленому порядку до оплати.

navchint 2
    Начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру Оксана Дудаш провела аналіз медіа-присутності місцевих центрів з надання БВПД та поінформувала про пріоритетні напрямки роботи інтеграторів та фахівців бюро правової допомоги. Також учасники навчання обговорили проблемні питання, з якими стикаються фахівці у процесі проведення правопросвітницьких заходів, реалізації проекту «Я маю право!» та підготовки успішних кейсів. Начальник відділу правопросвітництва Мукачівського місцевого центру Мирослава Пилипчинець розповіла про свій досвід виступу у програмі Громадського радіо «Ген справедливості».

navchorg 2

navchorg 3


    Заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Регіонального центру Віра Гут провела навчання для працівників місцевих центрів, під час якого наголосила на необхідності дотримання термінів прийому і передачі прийнятих актів від адвокатів та вимог постанови КМУ № 465 від 17.09.2014 року. Також учасники навчання обговорили проблемні питання, які виникають під час видачі доручень адвокатам.

skajp 1    Цього ж дня головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Еріка Тітка провела скайп-навчання для працівників відділів  місцевих центрів. Під час навчання фахівець порушила питання організації контролю та дотримання виконавської дисципліни та організації й ведення кадрової роботи.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1860486
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
883
2137
3020
1793481
49649
61640
1860486
Ваш IP: 172.68.10.131
Время: 2020-01-28 08:07:12
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua