Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Уроки «Я маю право!» проводять фахівці БПД та юстиції для школярів краю

Деталі


   Зокрема, 5 вересня фахівці ГТУЮ у Закарпатській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правовий урок для для учнів Ужгородської загальноосвітньої школи № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського. Працівник ГТУЮ Леся Тимчук ознайомила школярів із основними тезами Конвенції ООН з прав дитини, ратифікованою нашою державою, та найголовніші права, гарантовані дітям. Увагу школярів також було зосереджено на проблемі булінгу в Україні та запропоновано перегляд відеоролику на цю тему.

urok  1
    Про право на безоплатну правову допомогу учням розповіла начальник відділу комунікації Регіонального центру Оксана Дудаш, яка наголосила, що згідно зі змінами до Закону «Про безоплатну правову допомогу», з січня 2018 року право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування тощо, але й усі діти. Також фахівець надала школярам буклети «Твої права – твій надійний захист».
Окрім того, фахівці розповсюдили серед учнівської молоді й буклети «Як протидіяти домашньому насильству» та «Зупинимо булінг разом».
    Цього ж дня правопросвітницький захід в Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 провели працівники Ужгородського місцевого центру з надання БВПД та ГТУЮ у Закарпатській області. Фахівець Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Кльофа розповів учням 8-го класу про їхні права, гарантовані державою, механізми їх реалізації, систему безоплатної правової допомоги та роздав інформаційні буклети про права дитини, систему БПД та буклети, видані в рамках реалізації Всеукраїнського проекту міністерства юстиції України «Я маю право!», про протидію домашньому насильству. Фахівець зазначив, що права людини є надбанням кожного і їхнє дотримання відносно інших є запорукою їхньої ефективності. Також спеціаліст надав відповіді на численні питання та роз’яснив певні моменти настання відповідальності за конкретні діяння, приклади яких наводили школярі.
    6 вересня тематичні уроки «Я маю право!» фахівці Хустського місцевого центру та районних відділів ГТУЮ в Закарпатській області провели в спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів № 6 у м.Хуст. Заступник начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Мирослава Скляр розповіла учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. 

urok 4

  Помітно пожвавила зустріч тема булінгу, яка останнім часом набула неабиякого розголосу. Учні брали активну участь в обговоренні і висловлювали свої думки, як діяти у разі, якщо ти став свідком чи жертвою цькування однолітків та куди звертатись по допомогу.
    Упродовж усіх заходів фахівці знайомили присутніх із реалізаціє Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», інформаційними відеороликами, спрямованими на захист прав дітей, серед яких: #СтопБулінг та #ЧужихДітейНеБуває.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1718483
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
152
1795
8030
1643651
26619
66439
1718483
Ваш IP: 162.158.78.83
Время: 2019-11-15 02:00:55
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua