Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Команда закарпатської юстиції та системи БПД консультує мешканців Виноградівщини

Деталі

    Місцевим мешканцям було надано юридичні консультації з питань соціального забезпечення, спадкового та цивільного права. Зокрема, було роз’яснено щодо порядку отримання соціальної допомоги як дітям-війни, оформлення спадкових прав та зняття арешту з майна тощо. Одному клієнту фахівці допомогли в написанні заяви для отримання одноразової грошової допомоги особі з інвалідністю. 

vynogr 4
    У рамках виїзного прийому було проведено зустріч із представниками громадської організації «Романо бахтало дром» з питань налагодження співпраці з населенням ромської національності.

vynogr 3
   Представники закарпатської юстиції та системи #БПД також поінформували місцевих мешканців про їхнє право на безоплатну правову допомогу, он-лайн сервіси Міністерства юстиції, реалізацію загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», основне завдання якого є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права та надали їм інформаційні матеріали.

vijizn vynogr 1
    Цього ж дня виїзний прийом громадян у Монастирецькій сільській раді провів начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання #БВПД Хустського місцевого центру Михайло Худинець. Упродовж прийому 6 громадян отримало консультації та детальні роз’яснення з питань соціального забезпечення, земельного, а саме усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою та ін.
    Крім того, жителів села #Монастирець було поінформовано куди звертатися за безоплатною правовою допомогою, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу тощо, а також про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційну кампанію «#СтопНасильство».

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856457
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
784
1643
9467
1781810
45620
61640
1856457
Ваш IP: 172.69.63.180
Время: 2020-01-26 11:09:24
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua