Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

В Ужгороді працювала триденна Школа інтеграції для внутрішньо переміщених осіб Закарпатської області.

Деталі

   Основний акцент організатори – радниця Мінсоцполітики з питань ВПО у Закарпатській області Анжела Бабкіна та психолог ГО «Закарпаття – Донбас» Тетяна Хорошилова – зробили на психологічному аспекті адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, фахівці навчали як комунікувати, створювати групи взаємодопомоги, як діяти у конфліктних ситуаціях, проводили вправи та руханки на згуртування.
Інформаційно-правовий блок представила Анжела Бабкіна, яка провела огляд нормативно-правових документів щодо ВПО в Україні, розповіла про державні та недержавні організації, які працюють з ВПО, та про можливості в регіоні. 
   Участь у заході взяли представники Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, Департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА, ГО «Неємія», на базі якої проведено Школу та переселенці зі сходу України, які нині мешкають у різних куточках краю.
    Виступаючи перед учасниками заходу, директор Регіонального центру Василь Попадинець поінформував їх про належність ВПО до категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, розповів куди звертатися за правовою допомогою на Закарпатті та які документи для цього потрібні, а також запросив у разі потреби звертатися до фахівців системи безоплатної правової допомоги.
   Однією з найбільших проблем присутні переселенці зі сходу називають відсутність житла. Нині вони змушені винаймати помешкання за власні кошти, а допомога, яку надає держава, є незначною, та й отримати її стає все важче. Попри те, що в державі запроваджена програма забезпечення житлом так звана «50 х 50», переселенці кажуть, що навіть таке житло їм «світить» хіба що років через 30…

Ne 1
   Ділячись своїми враженнями від участі у заході, Олена Л. розповідає: «в селі я одна переселенка. Мене дуже добре прийняли, допомагали, навіть цілий рік не брали гроші за житло. Але побачитись із земляками, з якими ти на «одній хвилі», почути професійні поради, як поступати в непростих ситуаціях, з якими ти стикаєшся майже не щодня, а ще й дізнатися куди звертатися за допомогою – це супер! Крім того, всі ми мали нагоду ближче познайомитися з Ужгородом».
   Тож головної своєї мети Школа досягла, адже незважаючи на всі негаразди, люди отримали месидж, що треба гуртуватися, не замикатися у своїх проблемах, допомагати один одному та не опускати руки навіть у найскладнішій ситуації.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1678685
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1676
2000
5478
1602581
53356
63127
1678685
Ваш IP: 172.69.63.22
Время: 2019-10-23 19:03:44
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua