Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Виїзні прийоми, інформування та правопросвітництво: робочі будні фахівців системи БПД на Закарпатті

Деталі

    У заході взяли участь голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, заступник голови Ужгородської районної ради Степан Мацко, депутат обласної ради Мікловш Товт, представники виконавчих апаратів районних рад, депутати місцевих рівнів, а також консультанти Закарпатського РВ АМУ з правових і комунікацій питань. Учасники зібрання обговорили питання організаційно – правових основ бюджетного процесу на рівні місцевого самоврядування, зокрема, йшлося про фінансові переваги та додаткові ресурси ОТГ. І.Голубка поінформував представників територіальних громад про діяльність Регіонального центру з надання БВПД та систему безоплатної допомоги на Закарпатті, а також розповів про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» та надав присутнім інформаційні матеріали.
    19 квітня, з метою інформування про систему БПД, директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марія Рішко взяли участь у Ярмарці вакансій на базі дистанційного пункту доступу до БПД – Ужгородського міського центру зайнятості. У заході взяли участь представники державної влади, навчальних закладів, громадських організацій, роботодавці, соціальні партнери, мешканці Ужгорода тощо.
    Фахівці ознайомили присутніх з правовими послугами місцевого центру, категоріями осіб, які мають право на БВПД, інформували про реалізацію проекту «Я маю право» та надавали правові консультації з питань, які цікавили присутніх.
    Цього ж дня фахівці Ужгородського МЦ провели прийом громадян на базі дистанційного пункту доступу до БПД в Управлінні соціального захисту населення Ужгородської РДА.

obseMuk 2

    19 квітня, в рамках моніторингу, відбулася робоча зустріч спеціальної моніторингової групи Організації з безпеки та співробітництва в Європі з керівництвом Мукачівського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час зустрічі з представниками ОБСЄ М.Дорін та Санер Ахмедов йшлося про доступ до БППД, категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, кількість звернень на первинну та вторинну допомогу упродовж функціонування центру, якісне надання адвокатами правової допомоги, судову та правоохоронну реформи в Україні.
    Також фахівці центру поінформували представників ОБСЄ про порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу в Україні, підстави та державні гарантії надання БПД, навели приклади надання безоплатної правової допомоги, вирішення питань у складних життєвих ситуаціях, з якими звернулися особи до Мукачівського місцевого центру та інших центрів Закарпатської області.
    17 квітня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Михайло Худинець та заступник начальника відділу Мирослава Скляр провели зустріч із місцевими мешканцями у ЦНАПі Хустської РДА. П’ятьом громадянам фахівці надали роз’яснення щодо порядку успадкування житлового будинку, зняття з реєстраційного обліку, отримання допомоги при народженні дитини та оформлення субсидії на оплату комунальних послуг. Усі відвідувачі отримали інформаційні буклети з контактними даними центру та ознайомились із правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». 

romy 1

    Цього ж дня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Мукачівського місцевого центру з надання БВПД Мирослава Пилипчинець спільно з представниками Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» «Neeka» Альбертом Пірчак, начальником відділу РАЦС у Мукачівському районі Світланою Пелюховською, провели виїзний прийом громадян ув с. Жнятино Мукачівського району по вулиці Ромській.
    Фахівці поінформували громадян про доступ до безоплатної правової допомоги та інші важливі питання, які виникають в їх житті. Однією з найважливіших проблем для ромів є відсутність документів, що засвідчують особу (свідоцтво про народження, паспорт), що призводить до порушення їхнього базового права бути визнаними перед законом. Процедура оформлення ідентифікуючих документів є надзвичайно складною через прогалини та суперечності в нормативно-правових актах. Фахівці переконані, що об’єднавши спільні зусилля БПД, громадської організації та юстиції проблему документування ромів вирішувати буде набагато легше.

romy 4
    У рамках виїзду фахівці БПД проконсультували 16 осіб, з яких у 2 осіб відсутні документи, у базі сільської ради вони значаться тільки за прізвищем. Чотирьом особам без документів фахівці у співпраці з партнерами допомагатимуть у виготовленні ідентифікуючих документів.

    За правовою безоплатною допомогою звертайтесь до фахівців найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті за адресами:

    Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області
м. Ужгород, вул. Загорська, 51, моб. тел.: 050-381-06-64, 066-512-41-75 067-313-66-72, тел./факс: (0312)-64-32-50, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Мукачівський місцевий центр з надання БВПД, м. Мукачево, вул. Пушкіна, 30, моб.тел.: 095-831-15-74, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    відділи:
   Берегівське бюро правової допомоги, м. Берегово, вул. Кошута, 1, тел.: 03141-4-20-01, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
    Свалявське бюро правової допомоги, м. Свалява, вул. Визволення, 1, тел.: 03133-2-42-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
  Іршавське бюро правової допомоги, м. Іршава, пл. Народна,1, тел.: 03144-2-32-80, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
    Воловецьке бюро правової допомоги, смт. Воловець, вул. Пушкіна, 6, тел.: 03136-2-20-60, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    Ужгородський місцевий центр з надання БВПД, м. Ужгород, вул. Загорська, 51, тел.: (0312) 64-15-03, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    відділи:
  Чопське бюро правової допомоги, м. Чоп, вул. Залізнична, 1, тел.: 0312-71-10-59, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
    Перечинське бюро правової допомоги, м. Перечин, пл. Народна, 16, каб. 112, тел.: 03145-2-34-57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Великоберезнянське бюро правової допомоги, смт. В.Березний, вул.Шевченка, 27, тел.: 03135-2-37-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   Хустський місцевий центр з надання БВПД, м. Хуст, вул. І.Франка, 6, тел.: (03142) 5-18-01, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    відділи:
   Рахівське бюро правової допомоги, м. Рахів, вул. Миру, 1, каб. 15, тел.: 0313-25-51-31, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
   Великобичківське бюро правової допомоги, смт. В. Бичків, вул. Грушевського, 108, тел.: 0313-23-27-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
   Тячівське бюро правової допомоги, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, тел.: 0313-43-24-03, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
   Виноградівське бюро правової допомоги, м. Виноградів, вул.Миру, 3, тел.: 0314-32-64-66, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
   Міжгірське бюро правової допомоги, смт. Міжгір'я, вул. Шевченка, 97, тел.: 0313-62-30-60, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
  Дубівське бюро правової допомоги, смт. Дубове, вул. Гагаріна 1. тел.: 0313-47-20-32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103
(цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України)

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1718603
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
272
1795
8150
1643651
26739
66439
1718603
Ваш IP: 162.158.79.222
Время: 2019-11-15 03:06:03
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua