Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Навчання для новопризначених адвокатів провели фахівці Регіонального центру

Деталі

    Директор Регіонального центру Василь Попадинець поінформував присутніх правників про основні завдання та мету системи БПД в Україні, зазначивши, що саме від адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу законодавчо визначеним категоріям осіб та тим, хто не має можливості самотужки оплатити вартість послуг правозахисника, залежить реалізація та захист законних прав вразливих верств населення.
    До проведення заходу долучилася в.о. керівника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Маріанна Готра, яка повідомила про тісну співпрацю органів юстиції та БПД, а також наголосила на важливості об’єднання зусиль задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 

nav 2
   Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Павло Марамигін, заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Віра Гут, Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ужгородського місцевого центру Маріанна Чундак провели навчання з питань оформлення актів та розрахунків розміру винагороди адвокатів за надання БВПД.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1860712
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1109
2137
3246
1793481
49875
61640
1860712
Ваш IP: 172.69.202.29
Время: 2020-01-28 10:17:38
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua