Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Про створення рівних можливостей доступу до БПД для засуджених без позбавлення волі йшлося під час робочої зустрічі у Регіональному центрі

Деталі

    Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці та координації зусиль обох структур щодо комплексного надання безоплатної правової допомоги особам, які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі та перебувають на обліку в територіальних підрозділах пробації, та підписали Меморандум про співпрацю.

probaz 2
   Віталій Мураль окреслив основні завдання Державної установи, наголосивши, що «відповідно до Закону України «Про пробацію», який був прийнятий у лютому 2015 року, метою пробації є забезпечення безпеки громадян шляхом запобігання вчиненню засудженими нових кримінальних правопорушень».
    На обліку в підрозділах пробації наразі перебуває близько 1,5 тисячі осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі. Більшість із них – понад 1200 - це особи, які звільнені від покарання з іспитовим терміном.
   Василь Попадинець зазначив, що одним із напрямів співпраці є проведення спільних правопросвітницьких заходів з питань підвищення правової свідомості громадян, захисту їхніх прав, надання правових консультацій, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги засуджених осіб. Наразі у підрозділах пробації вже створені дистанційні пункти доступу до БПД, де особи, засуджені до покарання без позбавлення волі, мають можливість отримати правові консультації та роз’яснення, або ж звернутися за наданням БВПД.
    Насамкінець В.Попадинець та В.Мураль домовилися про ведення фахівцями Регіонального центру семінару для працівників філії ДУ «Центр пробації» та керівників районних підрозділів.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1858444
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
978
1793
978
1793481
47607
61640
1858444
Ваш IP: 172.69.63.42
Время: 2020-01-27 15:21:18
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua