Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Скайп-навчання для інтеграторів та фахівців місцевих центрів

Деталі

    Начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру Оксана Дудаш провела навчання для інтеграторів Ужгородського, Мукачівського та Хустського місцевих центрів. Під час навчання О.Дудаш ознайомила фахівців із новою формою підготовки медіа-звіту та вимогами щодо підготовки успішних адвокатських кейсів. Також начальник відділу комунікації наголосила на важливості інформаційної присутності у регіональних ЗМІ, адже це є запорукою інформування громадян про їхнє право на безоплатну правову допомогу та успіху системи БПД в цілому. Фахівець запропонувала декілька конкретних кроків на шляху до налагодження співпраці із працівниками органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, приватних та державних засобів масової інформації. Упродовж навчання відбулося обговорення проблемних питань, які виникають упродовж роботи інтеграторів.

integr 2
    Цього ж дня заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Регіонального центру Віра Гут провела скайп-семінару для працівників відділів організації надання БВПД та роботи з адвокатами місцевих центрів. Фахівець порушила питання подачі звітів адвокатами, відшкодування витрат адвокатів, пов’язаних з наданням БВПД, оплати запитів в адміністративних та цивільних справах тощо. Учасники навчання також обговорили проблемні питання, які виникають у роботі.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1999542
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
3142
3113
17471
1914433
71412
59409
1999542
Ваш IP: 173.245.54.246
Время: 2020-03-29 20:07:34
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua