Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Робочі будні фахівців Мукачівського місцевого центру

Деталі

    28 лютого директор Мукачівського МЦ Костянтин Молнар та начальник відділу правової інформації та консультації Марина Мочарко надали адресну правову допомогу жителю м. Мукачево п. Івану, який має інвалідність ІІ групи, щодо відшкодування збитків завданих неналежним виконанням умов договору.

   28 лютого директор Мукачівського МЦ Костянтин Молнар, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Мирослава Пилипчинець та головний спеціаліст Оксана Задна провели практичну лекцію для студентів Мукачівського державного університету. Темою семінару стало «Попередження насильства в сім’ї». Фахівці роз’яснили присутнім, що таке насильство, які його види, хто може стати жертвою насильства, як уберегтися від нього, та куди звертатися за допомогою. Також присутніх було поінформовано, хто має право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу та куди звертатися її отриманням. Студентів було поінформовано про напрями діяльності органів юстиції, Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», продемонстровано відеоролик та роздано інформаційні буклети, розроблені Міністерством юстиції України в рамках проекту.

    Цього ж дня начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Мирослава Пилипчинець та головний спеціаліст Оксана Задна провели семінар для учасників АТО. Фахівці ознайомили присутніх із діяльністю місцевого центру, розповіли про послуги, які надають фахівці центру учасникам АТО. Також присутні отримали консультаційну допомогу з правових питань, соціального забезпечення, отримання земельної ділянки, прийняття на роботу, щодо пільг (на оздоровлення), субсидій тощо.
Фахівці Мукачівського місцевого центру регулярно проводять подібні заходи та надають консультативну допомогу учасникам АТО, адже це сприяє прискоренню адаптації в суспільство та поверненню до цивільного життя, отриманню соціальних гарантій та пільг з найменшими перепонами та юридичними проблемами
   За безоплатною правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Мукачево, вул. Пушкіна, 30, моб.тел.: 095-831-15-74.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758458
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1428
1655
7412
1684469
9261
57333
1758458
Ваш IP: 162.158.79.216
Время: 2019-12-05 19:50:01
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua