Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Зустріч із родинами загиблих закарпатців-учасників АТО відбулася в Закарпатській ОДА

Деталі

    Представники громадської організацієї «Відродження України Закарпаття» просили надати роз’яснення з питань виплати матеріальної допомоги членам родин загиблих учасників АТО, забезпечення їх житлом, надання пільг та допомоги на встановлення пам’ятників загиблим учасникам бойових дій, забезпечення дровами закарпатців цієї пільгової категорії в гірських районах взимку, отримання земельних ділянок, а також з питань освіти, оздоровлення, психологічної та юридичної підтримки.

zas 5
    Керівники структурних підрозділів обласної адміністрації: надали присутнім роз’яснення щодо їхнього запиту та домовились про надання детальної інформації про надані пільги родинам.
    Учасники зустрічі обговорили й роботу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, котрий координує волонтерські рухи та напрями роботи, пов’язані з наданням допомоги бійцям АТО.

zas 3
   У рамках заходу перший заступник начальника ГТУЮ Іван Алмаші поінформував присутніх вдів загиблих про правопросвітницький проект «Я маю право!» та зазначив, що родичі героїв мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Фахівці Регіонального центру з надання БВПД та Ужгородського місцевого центру висловили готовність долучатися до інформування родичів загиблих про їхні права та запросили звертатися до працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги, де їм дадуть якісні юридичні консультації, роз’яснення, а за необхідності – й представництво інтересів у судах, перед органами державної влади тощо за рахунок держави.

180208 news 13 05

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1853901
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1339
1338
6911
1781810
43064
61640
1853901
Ваш IP: 162.158.78.161
Время: 2020-01-24 22:10:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua