Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Про особливості експлуатації транспортних засобів на іноземній реєстрації йшлося під час «круглого столу» в Закарпатській ОДА

Деталі

    Обговорення цієї важливої для закарпатців теми відбулося у відповідь на лист-звернення представника ГО «Народний правозахист» Романа Цендри. Як зазначив Р.Цендра, зважаючи на величезну кількість мешканців Закарпаття, які користуються автотранспортом на іноземних номерах, урегулювання проблем, з якими вони стикаються, вкрай важливе. Адже їхнє невдоволення існуючими правилами «пересічки», правил розмитнення, штрафних санкцій за прострочку може призвести до соціального напруження та загрожувати національній безпеці.

transport 3
    Представники Закарпатської митниці кажуть, що проблема дійсно є, зокрема, величезна кількість «пересічників» фактично блокує нормальну роботу пунктів пропуску, окрім того до власників авто на іноземних номерах у випадку прострочки перетину кордону застосовуються штрафні санкції тощо. Проте вирішення цих проблем можливе тільки із законодавчими змінами до Митного та Податкового кодексів та інших відповідних законів.

transport 1
    Адвокати, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги на Закарпатті, розповіли про власну практику захисту власників «іноземних» автівок від непомірно високих штрафів.
    Своє бачення вирішення проблеми висловили всі учасники засідання, зійшовшись у думці про необхідність інформування громадян, які перетинають кордон, про правові наслідки придбання автомобіля за кордоном, та врегулюванні цієї проблеми на законодавчому рівні.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1759673
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
882
1761
8627
1684469
10476
57333
1759673
Ваш IP: 162.158.103.78
Время: 2019-12-06 13:12:21
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua