Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Вуличне інформування у Перечині провели фахівці закарпатської юстиції та системи БПД

Деталі

    Четверо місцевих мешканців звернулися до фахівців з питань стягнення аліментів, заборгованості за кредитним договором, реєстрації громадської організації тощо, на які отримали фахові консультації та роз’яснення.

u perech 4
  Цього ж дня відбулася робоча зустріч начальника ГТУЮ Р.Натуркач, заступника начальника М.Готри, директора Регіонального центру В.Попадинця та директора Ужгородського місцевого центру з надання БВПД М.Давиденка з головою Перечинської об’єднаної територіальної громади Іваном Погоріляком, під час якої сторони обговорили питання співпраці підрозділів управління юстиції та БПД з новоствореною громадою. Зокрема, йшлося про об’єднання зусиль для завершення ремонту Будинку юстиції у Перечині та про винесення на розгляд сесії ОТГ програми надання безоплатної правової допомоги мешканцям Перечинської громади.

vul inform
   Також, у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!», фахівці ГТУЮ та БПД провели у центрі м.Перечин вуличне інформування громадян, під час якого знайомили місцевих мешканців із реалізацією проекту Мінюсту, роздавали буклети консультативного характеру, інформували перехожих про те, як скористатися правом на безоплатну правову допомогу, та надавали інформаційні матеріали про послуги центрів та бюро правової допомоги з контактними даними.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856823
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1150
1643
9833
1781810
45986
61640
1856823
Ваш IP: 162.158.107.150
Время: 2020-01-26 15:50:45
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua