Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Практикум для адвокатів відбувся в Регіональному центрі

Деталі

    Презентацію щодо впровадження стандартів якості для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу за рахунок держави, провів начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Павло Марамигін.

Prakt 1
    У рамках заходу директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Попадинець поінформував присутніх про основні результативні показники роботи за 11 місяців 2017 року та привітав адвокатів з їхнім професійним святом. Зокрема, зазначив, що за успішну роботу адвоката Любомира Цебрика нагороджено заохочувальною подякою Координаційного центру з надання правової допомоги.       
   В.Попадинець також відзначив окремих адвокатів за надання допомоги у проведенні навчань для працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги, активну участь у правопросвітницьких заходах та міроприємствах у рамках Всеукраїнського тижня права, зокрема, Оксану Андрейкович, Романа Бухтоярова, Наталію Тричинець та Олександра Резуненка.

Prakt 3

    За активну участь у захисті прав громадян та представлення їх законних інтересів відзначено наступних адвокатів: Івана Сойму, Едуарда Лемака, Василя Продана, Юрія Рущака, Наталію Джуган, Михайла Суботу, Сергія Ільницького, Владислава Сідуна, Івана Бочкора, Володимира Жилкіна, Мирослава Мулесу, Романа Моняка, Романа Бабича, Інокентія Боровського, Валентина Кучеренка, Петра Ставичного, Володимира Гомзу.

Prakt 7


   На завершення заходу учасники практикуму отримали сертифікати, які засвідчують проходження ними першого етапу навчання щодо запровадження стандартів якості.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856988
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1315
1643
9998
1781810
46151
61640
1856988
Ваш IP: 172.68.65.199
Время: 2020-01-26 17:24:59
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua