Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Протидія насильству проти жінок

Деталі


    Спостерігачі місії ОБСЄ, які певний час моніторили ситуацію на окупованих територіях – в Луганську та Севєродонецьку, Лука Коста – відповідальний з питань верховенства права та Дейнеш Декань – відповідальний з питань прав людини розповіли про основні напрямки роботи місії. Місія спостерігачів на Закарпатті та Івано-Франківщині полягає у моніторингу того, як воєнний конфлікт відображається у мирному житті, як проходить адаптація учасників АТО та ВПО на Закарпатті тощо. До речі, разом зі зростанням кількості учасників АТО, ветеранів, збільшується й кількість насильства у родинах. Цей факт не можна замовчувати, навпаки – влада повинна реагувати, зокрема, надавати відповідну психологічну реабілітацію людям, які повернулися з війни. Представник ГО «Закарпаття – Донбас» Тетяна Хорошилова підтвердила, що навіть близьке оточення посткомбатанта не розуміє його, що вже говорити про суспільство загалом. За статистикою, 60-70% учасників АТО мають посттравматичні стресові розлади.
    Спостерігачі також ознайомлюються з оперативною ситуацією в області: реагуванням правоохоронних органів на злочини, пов’язані з насильством над жінками та дітьми. Що ж до гендерної рівності, як наголосив Дейнеш Декань, позитивні зрушення в Україні в цьому напрямку помітні. До прикладу, у поліції країни та області працює чимало жінок.
    Старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Нацполіції Тетяна Трильо поінформувала, що наразі жодних випадків упередженого ставлення до жінок-поліцейських з боку керівництва не зафіксовано. А що стосується насильства щодо жінок, тут головне, аби самі жінки не боялися говорити про це та зверталися до поліції. До речі, за цей рік до поліції краю надійшло 2465 звернень щодо вчинення насильства у сім’ї, з яких 2226 підтвердилося.

 obse 1
    Учасники заходу обговорили та проаналізували резолюцію ООН «Жінки-Мир-Безпека», а також шляхи та методи виконання її умов у нашій державі, а заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Лариса Фучко, директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко та начальник відділу Марія Рішко поінформували присутніх про систему БПД та надали присутнім інформаційні матеріали з контактними даними місцевих центрів та бюро правової допомоги, куди у випадку насильства можна звертатися за правовою підтримкою.

OBSE 3

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1678685
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1676
2000
5478
1602581
53356
63127
1678685
Ваш IP: 172.69.63.22
Время: 2019-10-23 19:03:44
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua