Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Семінар-навчання для працівників центрів з надання БВПД

Деталі

    До участі в заході також долучилися директори Другого Львівського місцевого центру з надання БВПД Уляна Стефак та Самбірського місцевого центру  Микола Шийко, а також працівники центрів, які навідалися у Регіональний центр у рамках обміну досвідом.

semin 6   Відкриваючи захід, директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець наголосив на важливості даного навчання для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, адже чимало громадян звертаються до фахівців саме з питань пенсійного забезпечення та вирішення кредитних спорів. 

semin 4

    Адвокати, які співпрацюють з системою БПД, - Роман Бухтояров та Оксана Андрейкович - роз’яснили працівникам місцевих центрів та бюро правової допомоги порядок розгляду справ по стягненню штрафів, пені за кредитними договорами, та розповіли про випадки судової практики з розгляду таких справ. Правозахисники також запропонували увазі учасників семінару чіткий алгоритм дій у разі звернення громадян у кредитних справах та відповіли на запитання фахівців безоплатної правової допомоги.

semin 3
    Про застосування пенсійної реформи в Україні учасників семінару поінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Вікторія Поляновська, яка детально розповіла про особливості нарахування страхового стажу, принципи нарахування пенсії, зарахування страхового стажу для самозайнятих осіб тощо та відповіла на численні запитання присутніх.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1773580
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
129
1749
5294
1697537
24383
57333
1773580
Ваш IP: 162.158.78.53
Время: 2019-12-12 02:07:31
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua