Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Виїзне консультування громадян на Перечинщині

Деталі

    На прийом до фахівців звернулося одинадцять місцевих мешканців, яким були надані фахові юридичні консультації з питань виготовлення ID-картки для неповнолітнього, приватизації земельних ділянок, компенсації коштів на отримання житла для учасників АТО, порядку укладення шлюбу та реєстрації новонародженої дитини, переоформлення будинку на сина, зняття з реєстрації, внесення змін до статутних документів громадської організації, щодо відмови у призначенні пенсії держслужбовця тощо. Фахівці також прийняли звернення від учасника АТО для надання йому безоплатної вторинної правової допомоги щодо визначення додаткового строку для прийняття спадщини та оформлення права власності на спадкове майно.

VyiznPer 2
    Крім того фахівці ознайомили присутніх з напрямками діяльності системи безоплатної правової допомоги на Закарпатті та Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та структурних підрозділів, а також розповіли про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який триває з 14 серпня по всій країні, і має на меті сформувати нову правову свідомість громадян шляхом інформування про їхні права та механізми їх захисту.
    Серед місцевих мешканців було розповсюджено буклети з актуальних питань: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», розроблені МЮУ в рамках цього проекту, та інші інформаційні матеріали консультативного характеру.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850058
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
223
1308
3068
1781810
39221
61640
1850058
Ваш IP: 172.69.63.84
Время: 2020-01-22 03:57:37
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua