Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

У Регіональному центрі відбулася робоча нарада з адвокатами

Деталі

    До участі у нараді з адвокатами долучилася й начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач, яка у вітальному слові наголосила на важливості співпраці між системою БПД, управлінням юстиції та адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу громадянам. Р.Натуркач поінформувала присутніх про Всеукраїнський проект «Я маю право!», який має на меті підвищити рівень правової свідомості українців. Також начальник ГТУЮ розповіла про роботу обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, основним завданням якого є забезпечення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок від спроб рейдерських захоплень.

nar 2
    Директор Регіонального центру Василь Попадинець порушив загальні питання забезпечення надання своєчасної, якісної та в необхідному обсязі безоплатної вторинної правової допомоги, як це передбачено п. 2 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
    Про проблемні питання, які виникають при видачі та прийнятті доручень адвокатами від чергових центру, виконання адвокатами умов договорів присутніх поінформував заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Голубка.
  Заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Віра Гут порушила питання звітування адвокатів, дотримання адвокатами умов договорів щодо вчасності звітування, прийняття, оформлення звітних документів.

na 6
    Про проблемні питання, що виникають у роботі адвокатів при наданні безоплатної вторинної правової допомоги (виконання доручень адвокатами: затримання в порядку КПК, КУпАП, доручення ОПД) поінформував начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів, Павло Марамигін.
    Адвокати, які взяли участь у нараді, порушили питання щодо врегулювання оплати роботи адвокатів, оплати поштової кореспонденції , відшкодування транспортних витрат тощо та внесли свої пропозиції з метою покращення надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1859266
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1800
1793
1800
1793481
48429
61640
1859266
Ваш IP: 141.101.104.200
Время: 2020-01-27 21:26:08
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua