Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Система БПД - на захисті прав учасників АТО

Деталі

  Учасники зустрічі обговорили найактуальніші проблеми, з якими стикаються представники цієї категорії. Зокрема, Л.Жук наголосила, що нині часто перед учасниками АТО постають питання отримання ними пільг, передбачених законодавчо: це й отримання посвідчення учасника бойових дій, і призначення та виплата соціальної допомоги, і санаторно-курортне лікування, і отримання ними земельних ділянок тощо. Тарас Блага зазначив, що окрім цього, майже кожен другий учасник АТО має проблему з кредитами. Саме у вирішенні «кредитної справи» допомогла йому адвокат системи БПД Лариса Жук, яка отримала доручення Ужгородського місцевого центру з надання БВПД щодо представництва його інтересів у суді.

T.Blaha 2
  Лариса Фучко поінформувала Т.Благу щодо права кожного громадянина на безоплатну первинну правову допомогу та право визначених законом категорій осіб та учасників АТО на безоплатну вторинну правову допомогу. Заступник директора Регіонального центру також надала військовику інформаційні матеріали консультативного характеру та буклети з контактними даними місцевих центрів та бюро, які Тарас Блага розповсюдить серед своїх однослуживців.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758394
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1364
1655
7348
1684469
9197
57333
1758394
Ваш IP: 172.69.70.66
Время: 2019-12-05 19:02:20
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua