Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Успішні результати роботи відділу представництва Мукачівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

    Також чоловік повідомив, що неодноразово звертався до Мукачівського відділення публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації ПАТ «Закарпатгаз», однак йому повідомляли, що встановлення нового лічильника проводиться за рахунок споживача.
    З огляду на вищевказані обставини, представник зібрав необхідний пакет документів та подав в інтересах В. позовну заяву в порядку захисту прав споживачів до Мукачівського міськрайонного суду, мотивуючи її тим, що у відповідності до п.п. 3 п. 5 глави 8 розділу Х Кодексу газорозподільних систем - якщо лічильник газу, що перебуває у власності побутового споживача, визнаний відповідним органом у сфері метрології та метрологічної діяльності непридатним до подальшої експлуатації, рішення про доцільність його ремонту приймає Оператор ГРМ, враховуючи технічні та економічні чинники. У разі прийняття Оператором ГРМ рішення про доцільність ремонту Оператор ГРМ зобов’язаний встановити відремонтований лічильник газу побутового споживача упродовж двох місяців з дати його зняття. У разі прийняття Оператором ГРМ рішення про недоцільність проведення ремонту лічильника газу, Оператор ГРМ зобов’язаний протягом п’ятнадцяти робочих днів після результатів проведення періодичної повірки (але не пізніше двомісячного строку після зняття лічильника газу на періодичну повірку) безкоштовно встановити власний розрахунковий лічильник газу (аналогічного типорозміру) для подальших комерційних розрахунків і в цей самий строк повернути побутовому споживачу його лічильник газу та письмово повідомити споживача про результати проведення періодичної повірки і прийняте рішення щодо недоцільності ремонту лічильника газу. У такому разі побутовий споживач не може відмовитись від встановлення лічильника газу Оператора ГРМ.
    Вирішуючи питання про захист прав споживача, суд врахував доводи представника Василя Лендєла про те, що відповідно до вимог чинного законодавства, Оператор ГРМ зобов’язаний протягом п’ятнадцяти робочих днів після результатів проведення періодичної повірки (але не пізніше двомісячного строку після зняття лічильника газу на періодичну повірку) безкоштовно встановити власний розрахунковий лічильник газу (аналогічного типорозміру) для подальших комерційних і задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

    За правовою допомогою звертайтесь до фахівців Мукачівського центру з надання БВПД та бюро правової допомоги за адресами:
    Мукачівський МЦ з надання БВПД?  м.Мукачево, вул.Пушкіна, 30,
    моб.тел.: 095-831-15-   74 та бюро правової допомоги юрисдикції Мукачівського МЦ 
    відділи: Берегівське бюро правової допомоги 
    м. Берегово, вул. Кошута, 1, тел.: 03141-4-20-01, 
    Свалявське бюро правової допомоги 
    м. Свалява, вул. Визволення, 1, тел.: 03133-2-42-29,
    Іршавське бюро правової допомоги 
    м. Іршава, пл. Народна,1, тел.: 03144-2-32-80,
    Воловецьке бюро правової допомоги 
    смт. Воловець, вул. Пушкіна, 6, тел.: 03136-2-20-60.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1849486
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
959
1537
2496
1781810
38649
61640
1849486
Ваш IP: 172.69.62.221
Время: 2020-01-21 18:31:36
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua