Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД долучилися до обговорення особливості візиту до відділку поліції

Деталі

     Правопросвітницький захід в Ужгороді організовано Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України, громадською приймальнею Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород та ГО «Закарпатська громада». В обговоренні актуальної теми взяли участь і громадські активісти, представники ЗМІ, адвокати та небайдужі ужгородці.

DSCN8720    Відкриваючи захід, Тетяна Трильо, старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, акцентувала на важливості інформування мешканців краю про їхні права, у тому числі, і при візиті до відділків поліції. Адже саме тут нерідко мають місце порушення прав людини. Основний месидж представника Управління забезпечення прав людини: якщо вас запросили у поліцію, обов’язково зазначте час прибуття, простежте чи зроблено відповідний запис у журналі реєстрації відвідувань, та попросіть представника поліції показати документи тощо.

DSCN8726

    Представники УГСПЛ, ГО «Закарпатська громада», Регіонального центру, УЗПЛ, активісти, обговорюючи порушене питання, домовилися консолідувати зусилля у здійсненні контролю за дотриманням прав і свобод людини та наданням безоплатної правової підтримки у разі виявлення їх порушень. Результатом заходу стала й домовленість проведення спільних правопросвітницьких заходів із метою унеможливлення порушень прав людини. 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1855373
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1343
1468
8383
1781810
44536
61640
1855373
Ваш IP: 172.69.63.180
Время: 2020-01-25 19:03:18
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua