Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Фахівці системи БПД запрошують студентів-юристів на стажування у місцеві центри

Деталі

        Про основні реформи в Міністерстві юстиції України студентів поінформував головний спеціаліст ГТУЮ Владислав Товтин. Серед ключових новацій – створення онлайн будинку юстиції, реєстрація новонароджених у пологовому будинку, триває реформа державної виконавчої служби тощо. Фахівець ГТУЮ Любов Шарко розповіла присутнім про послуги, якими може кожен скористатись, увійшовши у будинок юстиції онлайн: доступ до всіх реєстрів, подання документів на виготовлення електронного підпису, реєстрація бізнесу, ГО, ЗМІ тощо.
    Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Лариса Фучко ознайомила студентів із історією створення системи БПД в Україні, а також пояснила відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою. Виступаючи перед майбутніми правниками, Л.Фучко розповіла про те, як проходить відбір адвокатів для роботи у системі безоплатної правової допомоги та яким критеріям повинен відповідати правозахисник.

karp3    Про роботу Ужгородського місцевого центру та бюро правової допомоги, а також правові послуги, які можна тут отримати, поінформувала Марія Рішко, зазначивши, що бюро створені задля того, аби люди на місцях могли вирішувати свої життєві проблеми.

karp 4

Karp 1    Насамкінець заступник директора регіонального центру наголосила, що двері місцевих центрів та бюро відкриті для студентів: тут вони можуть пройти стажування та побачити систему безоплатної правової допомоги у дії. А ще – здобути безцінні практичні навички майбутньої професії, а, можливо, й долучитись до роботи у команді БПД-шників в Україні.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1718550
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
219
1795
8097
1643651
26686
66439
1718550
Ваш IP: 172.69.63.122
Время: 2019-11-15 02:34:22
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua