Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Актуальні питання, які виникають під час надання безоплатної вторинної правової допомоги, обговорювали адвокати та працівники центрів

Деталі

    У своєму виступі директор РЦ Василь Попадинець подякував усім адвокатам за співпрацю та роботу у системі безоплатної правової допомоги та наголосив на важливості  сумлінного та своєчасного виконання  ними правозахисницьких функцій. В.Попадинець зазначив, що у процесі надання безоплатної вторинної правової допомоги виникає чимало складних та актуальних питань, з метою обговорення яких задля  уникнення проблематичних ситуацій в подальшому і відбувається ця зустріч. 
    На порядку денному розглядалася низка актуальних питань, зокрема, щодо оформлення звітних документів, забезпечення якісної безоплатної вторинної допомоги тощо. На нововведеннях щодо прийняття та оформлення звітних документів за новими формами розрахунків розміру винагороди адвокатів за надання БВПД акцентувала заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку РЦ  Віра Гут.
    Начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Ужгородського МЦ Маріанна Чундак, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів РЦ Павло Марамигін та заступник начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру Іван Голубка порушили питання забезпечення подання своєчасної та якісної безоплатної вторинної правової допомоги та необхідності дотримання умов контрактів. 
    Адвокати та працівники центрів долучилися до активного обговорення проблемних питань та дискутували про шляхи їх вирішення.

navch z advok

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1663871
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
481
3531
7781
1583954
38542
63127
1663871
Ваш IP: 172.69.62.17
Время: 2019-10-16 06:03:02
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua