Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Спільні прийоми громадян

Деталі

директора Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайла Давиденка.

    За правовими консультаціями звернулося четверо громадян, яких цікавили питання щодо роз’яснення законодавства про внесення змін до статутів громадських організацій; порядку надання додаткової соціальної відпустки одинокій матері, що виховує неповнолітніх дітей; соціального захисту інвалідів війни, зокрема щодо виплати разової щорічної допомоги інвалідам війни згідно ст.13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
    Усі відвідувачі отримали фахові юридичні консультації з порушених питань. Також від громадянина В., який, згідно ч.1 п. 9 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, було прийнято письмове звернення про надання йому безоплатної вторинної правової допомоги.
    Також у рамках заходу спеціалістам Перечинського бюро правової допомоги були надані методичні рекомендації щодо проведення прийому та консультування клієнтів, а також ведення внутрішньої документації.
    Цього ж дня спільний прийом громадян за участі В.Попадинця, Р.Натуркач та М.Давиденка відбувся і в Чопському бюро правової допомоги. Мешканці міста Чоп потребували роз’яснень із питань реєстрації місця проживання, соціального забезпечення, оформлення спадщини та інших.
    Зокрема, мешканця м.Чоп цікавило питання виписки і прописки особи з інвалідністю. Чоловікові було надано кваліфіковану консультацію та роз’яснено порядок реєстрації місця проживання відповідно до чинного законодавства України. Інший громадянин отримав роз’яснення щодо порядку та термінів виконання виконавчого листа, який знаходиться на виконанні в органах ДВС, та щодо порядку стягнення заборгованості.
    Приємно, що відвідувачі позитивно оцінювали діяльність системи безоплатної правової допомоги, зазначаючи, що нині отримати правові консультації стало набагато простіше та швидше.

spilnij

Prijom

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856322
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
649
1643
9332
1781810
45485
61640
1856322
Ваш IP: 172.68.50.161
Время: 2020-01-26 09:36:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua