Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Долучаємось до Всеукраїнського «Тижня правових знань»

Деталі

    Зокрема, 10 жовтня заступник начальника Перечинського бюро правової допомоги Тетяна Кость провела зустріч із колективом центральної районної бібліотеки та учнями 10-го класу гімназії на тему «Підліток і закон». Головною метою заходу було поглиблення знань учнів про їхні обов’язки та права, що регламентуються Конституцією України, Конвенцією ООН «Про права дитини» тощо.

    Усі бажаючі мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою літератури «Мої права – моє життя», яку підготували працівники районної бібліотеки, та переглянути відеопрезентацію «Що ми знаємо про права людини?». Під час зустрічі Тетяна Кость розповіла присутнім про діяльність та функції системи безоплатної правової допомоги та надала пакет інформаційних матеріалів для детального ознайомлення з роботою бюро.

    У вівторок, 11 жовтня, фахівці бюро провели правопросвітницький захід для учнів молодших класів Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст. на базі дитячої бібліотеки, під час якого поінформували школярів про їхні основні права та обов’язки. Після перегляду тематичної презентації діти взяли участь у вікторині на тему «Права свої знай, та про обов’язки не забувай».

    Наприкінці зустрічі фахівці Перечинського бюро розповіли колективу дитячої бібліотеки про основні завдання та роботу підрозділу системи безоплатної правової допомоги.

    11 жовтня директор Хустського місцевого центру з надання БВПД Наталя Дубчак, начальник відділу Марія Рішко та головний спеціаліст Михайло Худинець провели робочу зустріч із педколективом, студентами-правознавцями  Карпатського інституту підприємництва університету «Україна». Захід пройшов у формі активного діалогу, кожен із присутніх отримав вичерпні відповіді, щодо безоплатної правової допомоги.

    Цього ж дня директор МЦ Наталія Дубчак та в.о. директора інституту Марина Кобаль підписали договір про співробітництво, а також домовилися про проведення спільних правових заходів, інформування населення про безоплатну правову допомогу, проходження практики студентами правознавцями на базі Хустського місцевого центру.

 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850159
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
324
1308
3169
1781810
39322
61640
1850159
Ваш IP: 172.69.62.11
Время: 2020-01-22 05:18:08
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua