Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Тижневі підсумки роботи місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги на Закарпатті

Деталі

    На зустрічі з міським головою обговорювалося питання здійснення спільних дій щодо організації бюро надання безоплатної правової допомоги. Передбачається, що до липня у Чопі спільно запрацюють фахівці з надання безоплатної правової допомоги вказаного центру та міської ради.

    Завдяки такій ініціативі мешканці Чопа та ближніх сіл зможуть отримати безоплатно як юридичну консультацію, так і професіональний адвокатський захист у суді.

За інформацією Чопської міської ради

1

Ужгородський місцевий центр з надання БВПД співпрацюватиме

з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

     Заступник директора Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Еріка Кинєв та начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Володимир Мацо зустрілися з директором ‪Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іваном Фленьком та провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Діаною Гомза.

    Під час зустрічі було обговорено питання щодо організації дистанційних пунктів доступу на базі центру соціальних служб для дітей і сім’ї. Так, працівники Ужгородського місцевого центру з надання БВПД братимуть участь в засіданнях, що проводить Ужгородський міський центр соціальних служб, по розгляду питань, які стосуються дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї. Нагадаємо, що ці діти мають права на безоплатну вторинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах. Як її отримати – читайте тут.

2

З якими питаннями найчастіше звертаються до

Мукачівського місцевого центру з надання БВПД

    6 квітня у Мукачівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги підбили підсумки роботи за перші 3 місяці 2016 року. Зокрема, ішлося про те, з якими питаннями до центру зверталися мешканці Мукачівського, Іршавського, Берегівського, Воловецького та Свалявського районів. Найактуальнішими є такі:

• Оформлення права власності на будинок та на земельну ділянку (правовстановлюючі документи по спадщині)

Стягнення боргу за кредитним договором

Стягнення аліментів

Оформлення документів для виїзду за кордон неповнолітньої дитини

Відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої у ДТП

Приватизація службового житла

Поновлення електропостачання за наявності боргу

3

В селі Кошелево провели прийом громадян

    7 квітня 2016 року робоча група Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в складі головного спеціаліста відділу попередньої роботи з клієнтами Наталії Клок та головного спеціаліста відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Михайла Худинця провели виїзний прийом громадян в приміщенні Кошелівської сільської ради (Хустський район).

    На прийом звернулися дві місцеві мешканки. Одну з них цікавило питання щодо порядку оформлення документів на земельну ділянку, другу - питання щодо розірвання депозитного договору.

    Крім того, працівникам Кошелівської сільської ради роз'ясненили, як і де можна отримати безоплатну правову допомогу, і хто має право на адвоката за рахунок держави.

    Окрім того, працівники Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили вуличний флешмоб, під час якого розповсюджували інформаційні буклети та календарі з координатами Хустського місцевого центру з надання БВПД.

4

    Нагадуємо, що отримати безкоштовну юридичну консультацію, а також, якщо ви належите до суб’єктів права на БВПД, і адвоката за рахунок держави, ви можете в одному із місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Закарпатті:

  • Ужгородський місцевий центр: 88017, м.Ужгород, вул.Загорська, 51

  • Мукачівський місцевий центр: 89600, м.Мукачево, вул.Горького, 25

  • Хустський місцевий центр: 90400, м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 53а

   Також отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги – змін в законодавстві, уточнити категорії осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу та інші – можна, зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів)

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1775536
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
537
1548
7250
1697537
26339
57333
1775536
Ваш IP: 108.162.245.179
Время: 2019-12-13 09:08:19
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua