Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Адвокат допоміг закарпатці відстояти право на справедливе призначення пенсії

Деталі

Втім, Віра Іванівна з такою позицією не погоджувалася. У Хустському місцевому центрі для представництва інтересів клієнтки у суді призначили адвоката Василя Калина. Захисник подав позов про визнання відмови у призначенні пенсії по втраті годувальника протиправною та зобов'язання Пенсійного фонду України у м. Хуст та Хустському районі вчинити певні дії.

Правові основи щодо звернення з таким позовом – ч.1 ст.36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього Закону.

Згідно з п.1 постанови КМУ №637 від 12.08.1993р. «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж   встановлюється   на підставі   інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.

Розглянувши справу, суд задовільнив позов та зобов'язав Пенсійний фонду України у м. Хуст та Хустському районі призначити і виплатити інваліду III групи пенсію по втраті годувальника. Тепер Віра Іванівна отримує гроші, які їй належать відповідно до чинного законодавства.

Якщо Ви потребуєте представництва своїх інтересів у суді, і маєте право на безоплатну правову допомогу (перевірити це можна тут), то вирішити таке питання Вам допоможе адвокат за рахунок держави.

Куди звертатися?

-  Ужгородський місцевий центр: 88017, м.Ужгород, вул.Загорська, 51;

-   Мукачівський місцевий центр: 89600, м.Мукачево, вул.Горького, 25;

-     Хустський місцевий центр: 90400, м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 53а.

Крім того, отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги – змін в законодавстві, уточнити категорії осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу, актуальні адреси центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій Україні та інші – можна, зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1849486
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
959
1537
2496
1781810
38649
61640
1849486
Ваш IP: 172.69.62.221
Время: 2020-01-21 18:31:36
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua