Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Переселенка з Донецька відстояла право на грошову допомогу та пільги

Деталі

    Факт проживання жінки у Донецьку разом із двома її синами підтверджувався довідкою про фактичне проживання у новій квартирі, а також довідками, які підтверджували навчання її дітей у Донецькій спеціалізованій гуманітарній школі.

    Із цими документами Ганна Василівна звернулася до управління соціального захисту населення Ужгородської міської ради з проханням надати їй щомісячну адресу допомогу як внутрішньо переміщеній особі для покриття витрат на проживання, в тому числі – на оплату житлово-комунальних послуг. Однак жінка отримала відповідь, що у зв’язку із тим, що у неї відсутня реєстрація проживання на тимчасово окупованій території на момент введення в Україні умов особливого періоду (відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», затвердженого Законом), їй таку допомогу надати не можуть.

    Після відмови Ганна Василівна звернулася до Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де для представництва інтересів жінки у суді було призначено адвоката Наталію Джуган. Саме вона допомогла переселенці звернутися до Ужгородського міськрайонного суду із заявою про встановлення факту проживання у відповідному місці, і суд цю заяву задовольнив.

    Після цього Наталія Джуган звернулася із заявою до управління соціального захисту населення Ужгородської міської ради, де, на підставі рішення суду та відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», попрохала надати Ганні Василівні статус переселенця, призначити та виплачувати їй відповідну адресну грошову допомогу, надати інші пільги та компенсації, визначені законодавством України.

    Тож нині Ганна Василівна отримує усе, що належить їй за законом, як внутрішньо переміщеній особі.

    До уваги вимушених переселенців! У разі, якщо Вам потрібна безоплатна первинна (юридична консультація) чи вторинна (відстоювання інтересів у суді) правова допомога, звертайтеся до місцевих центрів з надання БВПД на Закарпатті:

- Ужгородський місцевий центр: 88017, м.Ужгород, вул.Загорська, 51

- Мукачівський   місцевий центр: 89600, м.Мукачево, вул.Горького, 25

-   Хустський місцевий центр: 90400, м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 53а

    Також отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги – змін в законодавстві, уточнити категорії осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу та інші – можна, зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856322
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
649
1643
9332
1781810
45485
61640
1856322
Ваш IP: 172.68.50.161
Время: 2020-01-26 09:36:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua