Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Що цього тижня запланували центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Закарпатті

Деталі

   Так, за минулий тиждень Регіональним центром безоплатної вторинної правової допомоги було видано 26 доручень адвокатам, з яких - 34 для здійснення захисту затриманим особам та 10 - для захисту за призначенням, згідно постанови слідчого та ухвали суду у кримінальному провадженні та адміністративні затримання.

    Щодо планів на поточний тиждень, то на базі Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги планується організувати зустріч із директорами та спеціалістами відділу попередньої роботи з клієнтами місцевих центрів, аби обмінятися досвідом та покращити спільну роботу.

    Також попередньо домовлено про зустріч працівників Регіонального центру з надання БВПД із представниками Головного управління Державної міграційної служби в Закарпатській області та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. На ній учасники планують обговорити проведення спільних інформаційних заходів для розширення доступу біженців до безоплатної вторинної правової допомоги.

    Крім того, місцеві центри запланували низку виїздів до громадян, зокрема, в соціальний гуртожиток, де проживають малозабезпечені сім’ї; зустрічі у центрах зайнятості, у райдержадміністраціях  тощо. Детальніше із планами роботи місцевих центрів з надання БВПД у Закарпатській області можна ознайомитися тут.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1856347
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
674
1643
9357
1781810
45510
61640
1856347
Ваш IP: 172.69.63.108
Время: 2020-01-26 09:51:11
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua