Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Про реформи органів юстиції розповіли студентам Ужгородського вищого комерційного училища

Деталі

 

    Загалом у зустрічі взяли участь понад 70 людей. Михайло Миколайович розповів студентам коледжу про реорганізацію органів юстиції, зокрема, створення бюро правової допомоги. Так, планується, що з 1 липня цього року на території України, в тому числі і на Закарпатті, запрацюють понад 400 бюро правової допомоги. Відповідно до тексту постанови уряду №99 від 11 лютого, оприлюдненої на сайті Кабінету Міністрів України, планується ліквідувати 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях, та утворити 428 бюро правової допомоги в місцевих центрах із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

    Таке рішення Уряду сприятиме суттєвому розширенню доступу громадян до безоплатної первинної (юридичних консультацій та роз’яснень) та вторинної (захисту від обвинувачення та здійснення представництва інтересів осіб в судах) правової допомоги, а також електронних сервісів Міністерства юстиції на рівні територіальної громади.

 

dscf8718

     Також Михайло Давиденко розповів і про діяльність Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр надає допомогу у цивільних та адміністративних справах соціально незахищеним громадянам: малозабезпеченим, інвалідам, дітям-сиротам, безпритульним дітям та тим, хто позбавлений батьківського піклування, ветеранам війни та учасникам бойових дій (у тому числі й учасникам АТО), біженцям та особам без громадянства та іншим відповідно до ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу». Із повним переліком суб’єктів права таку допомогу можна ознайомитися тут.

 

Як зазначив директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко, тепер студенти будуть більш обізнані стосовно своїх прав і обов’язків і зможуть поширювати отриману інформацію у колі своїх друзів, родини, сусідів.

 

dscf8719

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1860486
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
883
2137
3020
1793481
49649
61640
1860486
Ваш IP: 172.68.10.131
Время: 2020-01-28 08:07:12
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua