Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2016/20160222_mukachevo specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Мукачівські адвокати боротимуться за право на субсидію у суді

Деталі

    Зі слів клієнтки, будинок, де вона прописана, перебуває в аварійному стані, і жити у ньому неможливо. А на помешкання, де зараз проживає пані Сільва, немає правовстановлюючих документів. У Мукачівському місцевому центрі з надання БВПД взялися допомогти жінці. Адвокати готові відстоювати право закарпатки на субсидію у суді.

    Що ж до інших питань, то, за статистикою, найчастіше громадяни потребують консультації у питаннях оформлення спадщини, отримання земельної ділянки та виготовлення документів на неї, сплати аліментів та оформлення опікунства тощо.

    Нагадаємо, безоплатну вторинну правову допомогу можуть отримати малозабезпечені особи – тобто ті, чий середньомісячний сукупний сімейний дохід нижчий за суму прожиткового мінімуму (зараз це – 1 330 грн на одну особу) .Також на неї мають право інваліди, ветерани війни (учасники бойових дій, у т. ч. учасники АТО), члени сімей загиблих у воєнних діях, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною тощо. Правову допомогу за рахунок держави можуть отримати діти-сироти та безпритульні діти, а також ті, хто позбавлений батьківського піклування. Крім того, до місцевих центрів із надання БВПД можуть звернутися іноземці та особи без громадянства, в тому числі – біженці, які перебувають під юрисдикцією України.

     Соціально незахищені мешканці Мукачівського, Берегівського, Іршавського, Свалявського та Воловецького районів можуть отримати безоплатну правову допомогу у Мукачівському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м.Мукачево, вул.Горького, 25.

    Також отримати консультацію можна за єдиним номером 0-800-213-103 – він працює цілодобово. Дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Для збільшення зображення натисніть на нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2016/20160222_mukachevo specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1725864
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
673
2089
673
1656944
34000
66439
1725864
Ваш IP: 162.158.79.120
Время: 2019-11-18 08:15:03
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua