Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Як отримати юридичні консультації он-лайн на Закарпатті

Деталі

    19 лютого відбувся перший, пробний скайп-зв’язок із бібліотеками Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів Закарпатської області. Як зазначив директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко, головна мета таких заходів – не лише надання юридичної консультації, а й інформування мешканців територіальної громади про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги, тобто представництва їхніх інтересів у судах кваліфікованими адвокатами за рахунок держави.

    Нагадаємо, безоплатну вторинну правову допомогу можуть отримати малозабезпечені особи – тобто ті, чий середньомісячний сукупний сімейний дохід нижчий за суму прожиткового мінімуму (зараз це – 1 330 грн на одну особу) .Також на неї мають право інваліди, ветерани війни (учасники бойових дій, у т. ч. учасники АТО), члени сімей загиблих у воєнних діях, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною тощо. Правову допомогу за рахунок держави можуть отримати діти-сироти та безпритульні діти, а також ті, хто позбавлений батьківського піклування. Крім того, до місцевих центрів із надання БВПД можуть звернутися іноземці та особи без громадянства, в тому числі - біженці, які перебувають під юрисдикцією України.

    Що ж стосується он-лайн-консультацій, то пробний скайп-зв’язок на Закарпатті встановили завдяки програмі «Бібліоміст»: перші консультації пройшли у 8 бібліотеках:

  1. Ужгородська центральна районна бібліотека (с. Тийглаш, вул. Сент-Іштвана, 119)

  2. Бібліотека у с.Великі Лази Ужгородського району (вул.Шевченка б/н)

  3. Перечинська центральна районна бібліотека (м. Перечин, вул. Жовтнева, 20)

  4. Бібліотека у с.Тур’я-Ремета Перечинського району (вул. Радванка, 85)

  5. Бібліотека у с. Тур’я-Пасіка (вул. Турянська, 33)

  6. Великоберезнянська центральна районна бібліотека

    (смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 4)

  7. Бібліотека у с.Сіль Великоберезнянського району (село Сіль,71)

  8. Бібліотека у с.Кострино Великоберезнянського району (село Кострино,127)

    Скайп-консультація відбулася завдяки співпраці, яку було налагоджено між місцевим центром і Закарпатською обласною науковою бібліотекою ім. Ф.Потушняка. Директор Ужгородського МЦ Михайло Давиденко розповів працівникам бібліотек, хто може стати клієнтом МЦ, які документи потрібні для того, щоб отримати адвоката і дав роз’яснення щодо питань, які торкалися приватизації земельних ділянок та оформлення спадщини.

    Наразі працівники бібліотек у районах разом зі співробітниками Ужгородського місцевого центру складають графік таких скайп-консультацій. Попередньо планується, що громадяни зможуть ставити свої запитання у режимі он-лайн щоп’ятниці: для кожного району виділятиметься певний час для консультацій. Тож для цього потрібно буде прийти до однієї із бібліотек за адресами, вказаними вище.

    Графік консультацій шукайте на нашому сайті найближчим часом! За додатковою інформацією звертайтеся до Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м.Ужгород, вул.Загорська, 51.
 

Телефон: (0312) 64-15-05

 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1759606
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
815
1761
8560
1684469
10409
57333
1759606
Ваш IP: 173.245.54.82
Время: 2019-12-06 12:09:00
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua