Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Статті

Учасникам АТО у військовому шпиталі Мукачева розповіли про безоплатну правову допомогу

Деталі

     Бійцям АТО надали консультації та роз’яснення, куди та з яких питань вони можуть звернутися за правовою допомогою. Особливої уваги було приділено бійцю п.Івану, якого цікавило, скільки часу потрібно для отримання посвідчення учасника бойових дій. За його словами, командир військової частини вже понад 3 місяці тому відправив пакет документів для виготовлення посвідчення. Директор Мукачівського місцевого центру Костянтин Молнар зазначив, що таке посвідчення (УБД) може виготовлятися від 1-го до 5-ти місяців. Тому найближчим часом боєць повинен отримати посвідчення УБД. Це питання є одним з найбільш актуальних, з яким звертається кожен другий учасник антитерористичної операції, який був мобілізований чи військовозобов’язаний з моменту мобілізації. На сьогоднішній день п.Іван перебуває на лікуванні у військовому госпіталі, чекає направлення медико-соціальної експертної комісії. Посвідчення статусу УБД є одним із основних документів для того, щоб отримати пільги, земельну ділянку та іншу можливу матеріальну допомогу, яка передбачена законом.

    Крім того, бійцям консультація надавалася і з інших питань: як отримати статус УБД, виправлення описки в посвідченні УБД, відсутність по документам особи в особовому складі в/ч, підстави звільнення по контракту (після закінчення контракту, було продовжено контракт на невизначений термін), допомога по інвалідності, отримання земельної ділянки.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850097
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
262
1308
3107
1781810
39260
61640
1850097
Ваш IP: 172.69.62.233
Время: 2020-01-22 04:31:25
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua