Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Представники Ужгородського місцевого центр з надання БВПД відвідали Перечинщину та Великоберезнянщину

Деталі

    У Ставненській сільській раді Великоберезнянського району було проведено виїзний прийом громадян мобільною групою Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У роботі мобільної групи взяли участь начальник відділу місцевого центру Володимир Мацо, головні спеціалісти відділів Лілія Новак та Наталія Вашкович. Під час виїзного прийому мешканцям громади розповіли про можливості отримання безоплатної правової допомоги та представлення їхніх інтересів в суді, а також надали більш детальну консультацію особам, які звернулися для отримання такої допомоги, із різних категорій питань, соціальних - це оформлення субсидії на електроенергію та соціальної виплати на малолітніх дітей, трудового – неврахування стажу попередньої роботи при оформленні пенсії, та поновлення документів на будинок, який був знищений внаслідок пожежі. Було проведено і флешмоб із роздачі інформаційних буклетів жителям села.

    В той же день, директор центру Михайло Давиденко провів робочу зустріч з працівниками Великоберезнянського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. В рамках виконання Доручення першого заступника міністра Наталії Севостьянової робочі зустрічі були проведені із керівниками і працівниками структурних підрозділів районну: управління юстиції, державної виконавчої служби, ЦНАПу, ДРАЦСу.

    Надзвичайно важливим та актуальним був обмін думками під час зустрічі із селищним головою Великого Березного Богданом Кирликом, на якій сторони узгодили питання трьох сторонньої співпраці та виділення приміщення для розміщення пункту надання правової допомоги, який буде працювати в рамках виконання ГО «Простір Молоді» проекту фонду «Відродження» з надання доступної та якісної правової допомоги місцевій громаді. У цій зустрічі взяв участь керівник громадської організації Віталій Дацюк.

    Крім цього, 21 січня заступник директора Ужгородського місцевого центру БВПД Еріка Кинєв провела робочі зустрічі з представниками: управління Пенсійного фонду м. Ужгород (заступником начальника управління Довгей Г.М.), управління Пенсійного фонду в Ужгородському районі (першим заступником начальника управління Діус Н.І.), управління праці та соціального захисту населення м. Ужгорода. Під час зустрічей було обговорено питання про співпрацю з установами, про ефективне взаємне партнерство по наданню правової допомоги громадянам, вручено інформаційні матеріали про діяльність місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Також було домовлено про надання консультацій для підготовки відповідей на типові питання, що стосуються соціального забезпечення громадян.


img 20160121 093624076

img 20160121 135847653

photo2


   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1859289
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1823
1793
1823
1793481
48452
61640
1859289
Ваш IP: 173.245.54.14
Время: 2020-01-27 21:41:10
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua