Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/pravo_hust specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Зустріч в рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

    Учасникам зібрання роздано інформаційні плакати та буклети із зазначенням координат Хустського місцевого центру. На завершення зустрічі Віталія Молнар запросила секретарів селищної та сільських рад до співпраці та закликала їх розглянути спроможність органів місцевого самоврядування до залучення осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги у громадах.
    Ужгородський місцевий центр з надання БВПД продовжує проведення тематичних заходів інформаційного характеру до Всеукраїнського тижня права.
    У приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка до Всеукраїнського тижня права, 10 грудня проведено зустріч для працівників та відвідувачів бібліотеки, під час якої начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Володимир Мацо розповів присутнім про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Під час виступу поінформовано присутніх про діяльність місцевого центру, ознайомлено з порядком роботи зі зверненнями громадян, які є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені в статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу". Крім того, надано відповіді на запитання, що стосувалися порядку надання центрами юридичних послуг та терміну, протягом якого особи можуть їх отримати.
    Метою таких зустрічей є поширення інформації про безоплатну правову допомогу та підвищення рівня обізнаності населення щодо прав на її отримання.


Для збільшення зображення натисніть на нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/pravo_hust specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1758436
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1406
1655
7390
1684469
9239
57333
1758436
Ваш IP: 173.245.54.96
Время: 2019-12-05 19:34:26
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua