Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

В інтересах неповнолітньої фахівець Мукачівського місцевого центру Олеся Меренич відстояла її право на шлюб

Деталі

    В ході вивчення матеріалів справи з’ясувалося, що з початку осені 2017 року, неповнолітня донька клієнтки центру почала зустрічатися з молодим чоловіком. Згодом неповнолітня донька завагітніла, що підтверджено довідкою відповідної медичної установи. Молода пара проживає однією сім’єю. Вони кохають один одного і бажають одружитися та створити сім’ю. За таких обставин неповнолітня донька клієнтки центру та її молодий чоловік звернулися до Мукачівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області з заявою про реєстрацію шлюбу, однак у подачі заяви їм було усно відмовлено, на тій підставі що донька М. на даний час є неповнолітньою, а отже не досягла шлюбного віку, встановленого чинним законодавством., а саме - на момент звернення їй виповнилося лише 17 років.
    З огляду на вищевказані обставини, представник зібрала необхідний пакет документів та подала в інтересах клієнтки І. заяву в порядку окремого провадження про надання права на шлюб, мотивуючи її тим, що відповідно до ст. 22 Сімейного кодексу України, шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років, відповідно до ст. 23 Сімейного кодексу України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
    Вирішуючи питання про надання права на шлюб неповнолітній доньці клієнтки центру п. І. керуючись, ст. 23 Сімейного кодексу України ст. ст.4, 12, 293 Цивільного процесуального кодексу України, суд врахував доводи представника клієнта та задовільнив заявлені вимоги, а саме надав право на шлюб неповнолітній особі.
    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1915818
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
862
1871
2733
1845903
47017
57964
1915818
Ваш IP: 172.68.65.25
Время: 2020-02-25 12:05:58
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua