Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

10 грудня в Ужгороді кожен охочий міг побачити роботу центрів з надання безоплатної правової допомоги в дії

Деталі

day 12  Заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Дня прав людини, який відзначається 10 грудня в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, розпочалися в Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області з самого ранку. Партнери, лідери громадської думки, представники ЗМІ мали нагоду за чашечкою кави поспілкуватися з директором Регіонального центру, почути успішну історію клієнтів центру, побачити, як працює відділ організації надання БВПД та як відбувається прийом громадян, а також задати питання адвокату.

    Директор Регіонального центру Василь Попадинець ознайомив присутніх з історією створення системи БПД, ключовими показниками діяльності центру за 11 місяців 2019 року, поділився регіональними нюансами та досвідом взаємодії з партнерами. Партнери - учасники заходу, серед яких директор Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Олександра Мельничук, представник ГО «Закарпаття – Донбас» Тетяна Хорошилова, БФ «Регіон Карпат» (NEEKA) Віталій Варцаба та ін. розповіли про напрямки співпраці з центром та висловили вдячність за ефективну роботу, завдяки якій вдається вирішувати чимало проблемних питань громадян у правовому полі.

day 3
    Учасники заходу мали можливість почути живі кейси клієнтів БПД, які розповіли свої історії боротьби за справедливість. Зворушливою виявилася історія молодого рома Джона, якого за позовом мачухи визнали таким, що втратив право користування житлом та право реєстрації за місцем проживання. Завдяки роботі адвокатки Наталії Джуган рішення було скасовано, і за хлопцем визнано право користування житлом та реєстрації, тож він зміг виготовити паспорт, аби стати повноправним громадянином.
    Своєю історією поділився й Олександр Заїка, якому Н.Джуган допомогла відстояти перед Пенсійним фондом право на зарахування у пільговому режимі стажу роботи у районах крайньої Півночі.
    У межах заходу студенти Карпатського університету ім.А.Волошина мали чудову нагоду побачити, як забезпечується право краян на отримання безоплатної правової допомоги, завітавши до Регіонального та Ужгородського місцевого центрів. Майбутні правники з цікавістю слухали розповідь адвокатів про судову практику, нюанси роботи, особливість надання допомоги вразливим категоріям громадян та можливість стажування у центрах. Студенти також ознайомилися з роботою відділів організації надання БВПД та прийому громадян.
    Адвокати спілкувалися й з відвідувачами та надавали кваліфіковані юридичні консультації та роз’яснення усім, хто цього потребував.

day 2
    Головний меседж відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – кожен, хто перебуває під юрисдикцією України, має право на отримання безоплатної первинної правової допомоги – консультацій, роз’яснень, допомогу у складанні заяв, інших документів (окрім процесуальних), а законодавчо визначені категорії громадян – малозабезпечені, учасники бойових дій, внутрішні переселенці, діти, особи, які стали жертвами насильства та ін. – мають право на представництво інтересів у судах, перед органами державної влади тощо за рахунок держави.
    Якщо вам потрібна правова допомога, звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011502
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2334
2623
11496
1928562
4957
78415
2011502
Ваш IP: 172.69.63.68
Время: 2020-04-02 19:09:31
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua