Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Майбутні правозахисники спілкувалися з директором Регіонального центру

Деталі

jur 5    13 листопада директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець запросив до відкритого діалогу майбутніх правників – студентів-першокурсників юридичного факультету УжНУ. 

    Керівник центру презентував учасникам зустрічі, яких налічувалося понад сто, основні здобутки системи БПД в Україні та на Закарпатті, розповів про право громадян на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, а також запросив майбутніх правників долучатися до команди юристів, які забезпечують доступ до правосуддя для тих громадян, які не мають можливості оплатити послуги адвоката самотужки.   

jur 3
   До речі, наразі в центрах та бюро правової допомоги налічується 30 штатних працівників, які є випускниками юридичного факультету УжНУ. Більшість із 120 адвокатів, які залучаються до надання БВПД, також навчалися на цьому факультеті. 

jur 6
   В.Попадинець розповів про діючі та нові проєкти, зазначивши, що «система не зупиняється на досягнутому, чимало проєктів уже успішно реалізується, серед них: програма відновного правосуддя для неповнолітніх, медіація, вільний доступ до довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalaid, допомога у сімейних відносинах «Сімейні радники», а також посилення правової спроможності територіальних громад у питаннях децентралізації, земельної реформи тощо.

jur 1

jur 4

    Про нюанси роботи адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги на Закарпатті, студентам розповів правозахисник Любомир Цебрик, навівши приклади кейсів з власної адвокатської практики.  Фахівці також відповіли на численні питання та поспілкувалися зі студентами у невимушеній атмосфері.
    У межах заходу Василь Попадинець та доцент кафедри теорії та історії держави і права, керівник "Юридичної клініки" УжНУ Іван Переш обговорили питання подальшої співпраці між центром та клінікою, а також домовилися про проведення зустрічей зі студентами та правопросвітницьких заходів на регулярній основі.

jurr 2
    За безоплатною правової допомогою звертайтесь до фахівців найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги або ж телефонуйте за єдиним контакт-номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011477
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2309
2623
11471
1928562
4932
78415
2011477
Ваш IP: 172.69.63.86
Время: 2020-04-02 18:53:28
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua